12/08/2011

Somaliye Büyük Yardım 21 Milyon Türkiye Ayakta!

 

 

 

 

İnsanlık Ölmedi” adıyla başlatılacak olan bu büyük kampanya Kimse Yok mu Derneği'nin işbirliği ile gerçekleştirilen büyük 'İnsanlık Ölmedi' kampanyası Gezegen Mehmet sunuculuğunda başladı.

İlk bağışı ünlü sanatçı Kayahan'ın kızı Aslı Gönül gerçekleştirdi.


CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Programa canlı bağlanan Orhan Gencebay 'İyiliklerin hepsi fevkalade yarar sağlayacaktır.' değerlendirmesinde bulundu.

 

05/08/2011

Tuncer Çiftçi Beraat Etmişti !

 

 

Türkiye'nin çeşitli illerinde insanları dua ile tedavi ettiğini belirterek para karşılığı toplu seanslar düzenlediği iddia edilen radyocu Tuncer Çiftçi, yargılandığı davada beraat etti.

Beş ay önce şikayet üzerine gözaltına alınan ve adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Çiftçi, insanlara yardımcı olduğunu ve ettiği dualar karşılığında hiçbir ücret almadığını söyledi.

Şehirleri dolaşıp insanlarla bir araya gelen ve onlara dua eden radyocu Tuncer Çiftçi hakkında, Bursa 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, "basın ve yayın araçların sağladığı kolaylıktan faydalanarak dolandırıcılık, dini inanç ve duygularının suistimal" suçundan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Radyoda yaptığı programda vatandaşların isteği üzerine dua ettiğini belirten Tuncer Çiftçi, "Bugüne kadar kimsenin parasını almadım. Suçsuzum" dedi.

Mağdurlar Ömer Başer, Esma Öz, Gülden Ayaz, Meltem Ülker, Esra Çıkıkçı, Birsen Önen ise, "Tuncer Bey Allah rızası için dua ediyor. Kendisine para vermedik" dedi.

Mahkeme heyeti elde edilen delillerle göre, ilk duruşmada radyocu Tuncer Çiftçi'nin beraatine karar verdi. Duruşma sonrası kendisine destek veren dinleyicileri ve mağdurlar ile Bursa Adliye Sarayı önünde gazetecilere poz veren Çiftçi, "Benim dualarımla bilgisayarımda adres ve telefonlarına kadar kayıtlı 48 bin kişi şifa buldu. Çeşitli radyolar konser düzenliyor ve girişte ve bilet karşılığı 10 lira gibi para alıyor. Beni de konsere davet ettiklerinden dolayı orada bulunanlara dua ettiriyorum. Kimsenin parasını almıyorum. Başka illerdeki davalarım sürüyor. Allah'ın izniyle o davalarımdan da beraat edeceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

iha 

24/06/2011

Abdurrahman Önül - Yar Muhammed (2011) İndir


 

Albümdeki Eserler 

1-Ok Gibi
2-Turnalar
3-Lâ İlahe İllallah
4-Arafat Dağı
5-Yâr Muhammed (sav)
6-Yatırırlar Musallaya
7-Doyulurmu Sultanıma
8-Annem
9-En Büyük ALLAH
10-Hz. Fatıma (rha) 
 

 

20/05/2011

Windows 7 Full (2011) - Tek Link İndir

 

Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe Orijinal Dvd (32 Bit) + (64 Bit)

 

Windows 7 Ultimate Sp1 Türkçe final sürümüdür. Kesinlikle ve kesinlikle orijinal ve Türkçedir, yani kendinden crackli filan değildir, oynanmış ve birileri tarafından cracklenmiş işletim sistemleri benim her zaman miğdemi bulandırır, ve hiç bir zaman böyle bir işletim sistemini bilgisayarıma kurmam kimseye de tavsiye etmem. Yani anlatmak istediğim olay paylaştığım orijinal işletim sistemidir crack işlemini siz kendi elinizle yapacaksınız. Bunun için ayrı olarak aktivasyon dosyası verilmiştir.

 

Windows 7 kullanmak için çok çok iyi bir bilgisayarınızın olması gerekmiyor, orta halli 1 ghz işlemcili 1 gb ram olan bir bilgisayarda da çok güzel ve performanslı çalışabiliyor, bizzat dell dizistü bilgisayarında denenmiştir herhangi bir yavaşlık ve performans düşüklüğü görülmemiştir.

 

Not: 22 Şubat 2011 tarihinde sp1li windows 7 ultimate Türkçe sürümüdür, orijinal oğlu orijinaldir, oynama v.s bişey çıkarma bişey ekleme yoktur..

 

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
# 1 Ghz İşlemci (32-Bit, 64-Bit)
# 1 Gb Ram (32-Bit),

# 2 Gb Ram (64-Bit)
# 16 Gb Boş Disk Alanı (32-Bit),

# 20 Gb Boş Disk Alanı (64-Bit)
# 128mb Ekran Kartı Directx 9 Destekli Ekran Kart


İNDİR ( 32- Bit)

İNDİR ( 64 - Bit )

 

19/05/2011

Circle Dock 0.9.2 Alpha Preview 8.2-9.7 mb

Circle Dock 0.9.2 Alpha Preview 8.2-9.7 mb

Circle Dock: Windows'u çok daha keyifli hale getirecek bu bedava aracı mutlaka deneyin.

Her yönden dinamik: "Circle Dock" ile tüm programlarınızı barındıran, dairesel bir Dock sistemine sahip olabilirsiniz. İlk kurulumda boş olan Dock sistemine sürükle-bırak yöntemi ile istediğiniz kadar program, dosya ve klasör ekleyebiliyorsunuz. Fare tekerleği ile daireyi hareket ettirebilir ve istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz.

.: Notlar :.
# Programın çalışabilmesi için sisteminizde en az .NET Framework 2.0'ın yüklü olması gerekmektedir.

ALTERNATİF
HER TÜRLÜ BİLGİ VE SORUN İÇİN PM ATIN VEYA YORUM YAPIN.

++BY GOD++ 

Bu blog en iyi Google Chrome'da çalışır.

All Rights Reserved. Copyright © Msn Nickleri tüm hakları saklıdır. Site Map
Temayı düzenleyen: nickcenter..